Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 16:13
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Anita Sowińska -Pierwsze wrażenia po powrocie z Wrocławia? Pozytywna energia, wartości, partycypacja społeczna, odwaga...
Trzeba mieć odwagę, aby wyjść do ludzi i odpowiadać na pytania bez wcześniejszego przygotowania. Politycy najczęściej unikają spotkań z ludźmi, bo boją się trudnych pytań (po co się narażać?). Ale to nie tędy droga i Robert Biedron udowadnia, że można inaczej

https://gazetawroclawska.pl/tlumy-na...ia/ar/13477869

Co ludzie piszą w postach do Biedronia:
Katarzyna Potocka ........................Oglądałam wczoraj Pana spotkanie. Bardzo zrywało relację więc nie wiem, czy mój postulat ktos podniósł. Chciałabym instytucji odwołania posła/senatora w trakcie kadencji. Na wniosek jakies określonej liczby obywateli. Teraz tego nie ma. Chciałabym kadencyjności , żeby np. nie mogli zasiadac w sejmie dłużej niz 3 kadencje. Teraz siedzą tam gęby jakie jeszcze pamiętam z dzieciństwa i to w każdej partii. I ostatnie z tych moich parlamentarnych życzeń. Chciałabym, żeby w trakcie kadencji sejmu posłowie/senatorowie nie mogli zmieniać partii. Kandydowałeś z PiS/PO/Nowoczesnej.. to jeśli nie zgadzasz się z tym gdzie podąża, oddajesz mandat a nie zmieniasz barwy w trakcie, jak wiewiórka dziuplę. Wystartuj w następnej kadencji z nowej listy a nie skacz jak konik polny. Przeciez to naplucie w twarz wyborcom, którzy na danego posła/senatora głosowali zgodnie z tym co gadał. Dziekuję i pozdrawiam. Liczę na Pana Panie Robercie :-)
Odpowiedź z Cytowaniem