Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 17:10
Marcin 45 Marcin 45 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 16
Domyślnie jestem...

Ach ta szkoła DARMOWA???
Nie dość że te podręczniki drogie to jeszcze wymyślili sobie takie których normalnie już nikt nie drukuje i trzeba chodzić po antykwariatach w ich poszukiwaniu.
Zaraz coś napisze ale na początek chciałbym ogłoszenie takie skrobnąć że jak ktoś może ma coś do zsz ogrodniczej to bardzo bym reflektował.Najważniejsze to Warzywnictwo, Produkcja ogrodnicza,Mechanizacja ogrodnictwa,Urządzanie terenów zielonych i urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych.

Teraz czas coś napisać na temat.
Dostaje dość sporo telefonów i maili ale nie wiem ktoś chce mnie sprawdzić czemu się wcale nie dziwie z jednej strony ale z drugiej kiedy mówię aby ktoś napisał do mnie na poczte
to zapada cisza jakbym kogoś ugryzł.
Przecież jeżeli ktoś chce abym się nim opiekował lub kimś najbliższym to chyba nie tak ot z biegu tylko trzeba coś o sobie wiedzieć.
Wiem że po lekturze tego co napisałem można przyjąć że o mnie wiadomo sporo ale ja o tej drugiej osobie nie wiem nic.
Nie rzucę wszystkiego tego co tu mam.Nie ma znowu tego tak mało ale i też nie tak dużo ale zawsze to coś i nie rzucę i polece na drugi koniec polski bez żadnej wiedzy.
Minimum informacji co kto dlaczego i czego odemnie wymaga.
Zamknięcie spraw które mnie tu trzymają wymagać będą paru dni i nie rzucę tego ot tak bo ktoś zadzwonił.
Mam syna na utrzymaniu i muszę go choć na krótki okres czasu zabezpieczyć.
Nie jestem typem rzucam wszystko i lecę bo ktoś mi coś obiecał czy fajnie mówił.
Nie wiem jak wygląda, nie wiem jaka jest jego sytuacja tak materialna jak i zdrowotna.Przez telefon można dużo i nic o sobie powiedzieć a nie mam w zwyczaju decyzji podejmować przez telefon.
Na samym początku podałem namiary na siebie wraz z telefonem jeżeli ktoś potrafi zadzwonić to proszę także o napisanie swych oczekiwań,co by należało do moich obowiązków,co nie wchodziło by pod żadnym pozorem w grę itp itd.
Osoba chora,starsza ma prawo wyboru kto będzie się nią opiekował jak i kto będzie dla niej podporą na ten czas.
Mi na prawdę jest obojętne czy to będzie w Szczecinie czy też w Bieszczadach lub gdzie indziej.
To nie stanowi problemu problem stanowi komunikacja pomiędzy mną a osobą lub osobami zainteresowanymi.
Proszę o szczerość i spokojne opisanie czego mam się spodziewać jak i jakie będą moje zadania.
Mogą to być zadania typowe dla obcej osoby znaczy sprzątanie dbanie o posiłki,leki i wszelkie sprawy wymagane od opiekunów ale i zadania jak dla kogoś bliskiego włącznie z umyciem,przewinięciem,rozmową na ulubione tematy,załatwianiu spraw wstydliwych i wszelkiego tego czego można oczekiwać od osoby bliskiej czy też rodziny.
Osobiście wolałbym bardzo bliską więź tak by ta osoba czuła się po prostu bezpiecznie w moim towarzystwie.
Nie wiem czy przelałem wszystko to co chciałem w tych krótkich słowach i czy jest to w ogóle strawne i do zaakceptowania ale w razie pytań proszę nie tylko dzwonić ale i pisać do mnie ja na pewno odpiszę i zawsze postaram się znaleźć chwilę czasu aby odpisać i porozmawiać.
podaję jeszcze raz namiary na siebie email to :marcin_42@interia.pl a telefon to: +48 785 574 911
Życzę miłego tego i każdego kolejnego dnia oraz wszystkiego dobrego
Marcin Pochrzęst
Odpowiedź z Cytowaniem