Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1045  
Nieprzeczytane 06-01-2013, 13:00
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

http://hartman.blog.polityka.pl/ 6.01.2013
niedziela Sędzia Tuleya osądził IV RP

Rok nie wyrok. Z wielkiej chmury mały deszcz. Na rok w zawiasach to i mnie by się pewnie grzechów uzbierało. Dr Garlicki uratował życie setkom ludzi, od czego trzeba odliczyć parę kopert i koniaków. Eh, chciałbym mieć taki bilans chwały i hańby...........
Od sędziego Tulei dowiedzieliśmy się o waszych żałosnych szczeniackich gierkach – nagrywaniu lewych filmików i manipulowaniu materiałem dowodowym. Ale dowiedzieliśmy się również o tym, że mieliście czelność posłać agenta, by uwiódł pielęgniarkę dla zdobycia informacji. Moralna obrzydliwość tego czynu przyprawia mnie o mdłości. Nawet gdyby Garlicki każdemu pacjentowi kazał „wyprowadzać krowę” i za łapówki zbudował sobie pałac, jeszcze nie zbliżyłby się do tego stanu anomii moralnej i degrengolady, który sprawia, że wasza policja polityczna potrafiła poniżać i kaleczyć psychicznie kobiety tylko po to, by zdobyć materiały do prostackich pokazówek................

To pisze etyk i warto nad naszym postępowaniem zastanowić by serwilizm do władzy nie przysłaniał nam oczu w tym wszech katolickim kraju w którym są grupy społeczne nie odpowiadające za nic ponad etyką i prawem.
Odpowiedź z Cytowaniem