Wyświetl Pojedyńczy Post
  #483  
Nieprzeczytane 04-11-2011, 06:47
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie Miało być dobrze, ale....

Były reklamy na temat emerytury na wakacjach w Grecji. Kto chciałby dziś do Grecji? Generalnie to świat pada na pysk i Polska jako kraj w pojedynkę niewiele może zrobić bo jesteśmy za małym i za słabym krajem żeby mesjanizm uprawiać, szczególnie gospodarczy.

W ogóle to odnoszę wrażenie pewnego przełomu w realnym myśleniu - ludzie czasem potrafią wyciągać dobre wnioski na podstawie tego co widzą. I chyba nie będzie żadnej rewolucji ( jestem przeciw rewolucjom) natomiast powoli i niepostrzeżenie zwiększa się liczba realnie myślących.

I to jest dobre. Jak PIS jeszcze trochę popączkuje to realna liczba ZZ (Zwolenników Zbawcy) spadnie faktycznie do poziomu 15% co, moim zdaniem będzie realnym odzwierciedleniem PISowskiego myślenia w społeczeństwie.

Myślę, że zwolennicy pisu są jak bolszewicy - gadają tak samo głupio, jak odmóżdżeni, dobrze że naganów nie maja bo by jeszcze strzelali.

Od razu napiszę, ze za PO nadal nie przepadam ale innej opcji nie widzę za bardzo, jestem ciekaw Palikota, co zrobi dalej bo wejście miał spoko, myślałem, że to egzotyka a tu proszę - trzecia siła w izbie.
__________________