Wyświetl Pojedyńczy Post
  #108483  
Nieprzeczytane 25-05-2018, 19:03
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Od konferencji prasowej rozpoczęła się wiosenna sesja zgromadzenia Parlamentarnego NATO w Warszawie. Był również czas na pytania dziennikarzy.

Cytat:
Jak można było się spodziewać, redakcja „Faktów TVN” zapytała o… protestujących w Sejmie rodziców osób niepełnosprawnych.

Odpowiedź przewodniczącego Zgromadzenia Parlamentarnego NATO Paolo Alliego zamknęła usta dziennikarzowi z Wiertniczej.

Prowadzący konferencję zaprosił dziennikarzy do zadawania pytań informując, że „poruszamy się w tematyce szczytu”. Dziennikarz TVN nie miał jednak zamiaru się temu podporządkowywać.

Chciałem zapytać […] o protestujących w Sejmie. Czy myśli pan, że szczyt NATO będzie miał jakiś wpływ na protest, a protest na szczyt NATO? Jak pan ocenia sytuację protestujących w Sejmie w kontekście szczytu? To samo pytanie do panów. Czy wiedzą panowie, że trwa protest osób niepełnosprawnych w Sejmie, czy wiedzą państwo co się dzieje obecnie w polskim parlamencie, jaka jest państwa opinia? – mówił dziennikarz „Faktów TVN”.

Czytałem otwarty list, który został skierowany do kilku urzędników, mnie w to włączając.
Muszę powiedzieć, że w każdym kraju dzieją się debaty na ten temat. Mamy to również i we Włoszech – to dzieje się regularnie. Jest to głównie sprawa wewnętrznej polityki państwa kraju, ja jestem przekonany, że polski rząd jak i parlament, odnajdą najlepsze rozwiązanie tego problemu. Oczywiście nie mogę powiedzieć nic na temat tego co się tutaj dzieje. Mam nadzieję, jestem z resztą przekonany, tak jak Marek (Opioła – red.) tutaj powiedział, że nasze sesje będą działy się bez zakłóceń, ponieważ leży to w interesie wszystkich, byśmy mogli toczyć otwarte dyskusje na te ważne tematy, jak m.in. bezpieczeństwo – odpowiedział przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Komentarz zbyteczny.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem