Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 01-03-2017, 15:25
cekinek cekinek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Grudziądz
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojciech55
Dokładnie, zawsze jest jeszcze czas i warto próbować coś zrobić - choćby starać się poznać nowe osoby.

I tak jak już ktoś napisał - na pewno nieszczęśliwej miłości nie można przyrównywać do uzależnienia czy choroby.
I oczywiście , ani szczęśliwej miłości , ani też nieszczęśliwej nie można porównać czy zakwalifikować do uzależnienia bądź choroby . Ja po prostu pisząc o tej nieszczęśliwej miłości , która zresztą mnie dopadła nie bardzo wiedziałam do jakiego postu to zaliczyć ponieważ weszłam tu pierwszy raz kiedy to napisałam . Fajnie piszecie jednak tak naprawdę to nie jest takie proste aby rozpocząć kolejny nowy rozdział w sferze uczuciowej . Portale randkowe ? hmm owszem to jest dla ludzi i być może w tym załamaniu kiedy poznamy kogoś na takim portalu może nam się wydawać , że to jest to , może nam się wydawać , że zaczynamy odczuwać coś w rodzaju euforii , jednak po krótkim czacie dochodzimy do tego , że to wszystko nam się tylko wydawało . Nie wspominając już tego jak dużo zakłamania i obłudy jest na takich portalach . Nadal dużo ludzi w sieci uważa , że jest anonimowa , że mogą manipulować słabymi , szczerymi ludźmi , szczególnie kobietami być może dlatego , że niestety my kobiety często jesteśmy naiwne , to nasza zła strona . Wystarczy , że mężczyzna wyczuje naszą słabość , nasze przygnębienie , smutek ..... wtedy obdarowuje nas miłymi słowami , zrozumieniem , okazuje nam ciepło , a my często to chwytamy ponieważ potrzebujemy tego ciepła , zrozumienia , uczucia , jednak zapominamy , że to może być ktoś , kto chce tylko nas w sobie rozkochać bo ma w tym swój nieuczciwy cel . Oczywiście pisząc to zdaję sobie sprawę z tego , że nie wszyscy mężczyźni są tacy sami . Nie mniej jednak musimy o tym pamiętać ponieważ jak już wspomniałam potrzebujemy ciepła , dobrego słowa , odrobinę komplementów ...... dostając to wszystko od mężczyzny nawet wirtualnego możemy same nie zauważyć kiedy rozkochujemy się .Miłość jest czymś bez czego tak naprawdę nie ma szczęśliwego życia bo to miłość dodaje nam skrzydeł , chce nam się żyć , zapominamy o wszystkim co złe , zapominamy , że lata nam uciekają , zapominamy też o tym ile mamy lat ..... bez miłości życie jest puste , smutne kolorów życia . Sama doświadczyłam pięknej miłości w dojrzałym wieku i śmiem twierdzić , że jest dużo piękniejsza niżeli w latach młodości i wszystko jest cudowne pod warunkiem , że miłość jest odwzajemniona .
Odpowiedź z Cytowaniem