Wyświetl Pojedyńczy Post
  #69  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:29
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie PROŚBA, oficjalna, jawna, publiczna

Cytat:
Napisał admin
W związku z delikatną sytuacją akurat teraz postanowiłam zmienić tytuł wątku. Nie oznacza to jednak wprowadzenia reguly "założyciel wątku ma na niego monopol".
Przyjmuję zakaz używania przetworzonego przeze mnie tytułu wątku pierwotnie założonego przez Lilę.
Moje wyjaśnienia okazały się niewystarczające, widać uraziłam czyjeś uczucia.
Tego nie chciałam, sądziłam, że jeśli Sienkiewicz mógł, mogła Lila, to i mnie będzie wolno. Niby tak samo, a jednak inaczej. Popełniłam błąd, w myśleniu, zdarza się.
Co jest dopuszczalne w sztuce, nie jest dopuszczalne tutaj i to też już wiem.

Ponieważ zmieniono moją pierwszą wersję, a teraz kolejny raz ją zmieniono, nie będzie żadnego nawiązania do tego, co było, żeby nie spotkać się z dalszymi urażonymi uczuciami, zarzutami, pretensjami.

Nie ja dokonywałam zmian, więc proszę Administarację o zupełnie nową nazwę w brzmieniu:
A TO POLSKA WŁAŚNIE. (cz.1.)

To też cytat, ale nie sądzę, żeby Wyspiański miał o to do mnie pretensje i ścigał mnie zza grobu.

Dlaczego drukiem?
Żeby wątek był widoczny, bo wśród nas, o czym wiem, są osoby z kłopotem wzrokowym, a tytuł ma być widoczny, o to proszę.

Wnoszę tę moją prośbę tutaj, w tym wątku "Dokąd zmierzasz. Nowy cykl", żeby użytkownicy wiedzieli, że tym razem zamieszanie wprowadzam ja, nie kto inny, ale ja.

Czy Administracja zechce uwzględnić moją prośbę, to już całkiem inna sprawa.
Forowiczów przepraszam. Za urażone uczucia, za nadwyrężoną estetykę, za zamieszanie, za złamanie niepisanego obyczaju.

Ale się porobiło, no, może nie samo.
Odpowiedź z Cytowaniem