Wyświetl Pojedyńczy Post
  #79  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=ed-q]
Ty mnie chyba ...lubisz
Ale musze ci powiedziec, ze lubie te drobne uprzejmosci z sugestiami.
A co do pomylek, to kazdemu sie zdarzaja i trafiaja. Tylko najgorzej jest wtedy kiedy zapomina sie ..o wlasnych.
A jak juz chcesz rozliczac mnie z uprzejmosci w postach to proponuje rownowage w temacie. Albo pominiecie tematu.
Tobie z Kazikiem moze sie nie podobac wszystko co zaczyna na PO... i co Kazik szczerze wyraza.
Jego prawo i moze sluzbowy obowiazek.
Mnie zas nie podoba sie to co zaczyna sie PiS...itd. A takze nie widze powodow, zeby nie przypominac na tym forum co mi sie w dzialaczach PiSu nie podoba to dosc .
W stylu zaproponowanym przez Kazika czy kolezenstwo to dosc ciekawie brzmi.
Kazdy powinien sprobowac czym pachnie jego wlasne bloto kiedy spadnie na niego i jego ulubiona druzyne.
Nie chcesz/cie czytac o PiSuarze, to skonczcie z obrzucaniem blotem przeciwnikow z PO, zarzucaniem dyktatury, zlodziejstwa i wszelkich plag tego swiata. Wasz PiS nie jest wcale czysciutki i sliczny jak noworodek, jak wam sie wydaje.
A jego wodzowie kandydatami na swietych.
Sa politykami z konkretnymi zyciorysami, a tych nie da sie wymazac. Jak chcecie ich bronic to wasza sprawa, ale jak zaczynacie poniewierac innymi ludzmi, to nie dziwcie sie, ze ktos w ten sam sposob przypomina wam wasze grzechy. Byc moze inaczej byscie przeslania nie przyjeli do wiadomosci.
To tak dla wyjasnienia.

psst a co do liczby postow? To dzieki za statystyke.
Nawet nie przyszloby mi do glowy, zeby sie zabawiac w liczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem