Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 16:30
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał destiny
Nie mnie wypowiadać zię w tej męskiej przypadłości ale...
poszukałam, poczytałam i wklejam :
"Najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu są poważne schorzenia - jeszcze nie zdiagnozowane, nieleczone albo leczone źle. Wśród nich pierwsze miejsce zajmują choroby naczyniowe: miażdżyca i nadciśnienie. Naczynia krwionośne w członku są bardzo delikatne, nic więc dziwnego, że jako pierwsze ulegają zmianom degeneracyjnym. W czasie erekcji przepływ krwi przez członek wzrasta ponad 200 razy. Jeśli więc tętnice się nie rozszerzają, nie są w stanie przyjąć tej ilości krwi.
By dotrzeć do pierwotnej przyczyny zaburzeń, seksuolog przeprowadza dokładny wywiad lekarski. Zdarza się, że jako pierwszy rozpoznaje u pacjenta cukrzycę.
Do prawidłowego wzwodu i utrzymania erekcji konieczne jest także współdziałanie układu nerwowego i hormonalnego. Pierwszym sygnałem schorzeń nerwowych bywa wytrysk anestetyczny (czyli bez czucia)."
To tyle w skrócie, bo temat jest szeroki.
Ale jeśli ten maleńki tekścik zainteresował Panów i przeczytali go, to cieszę się
Dokladnie to miałam na myśli kiedy radziłam Panom wizytę u lekarza. Green się za to na mnie wkurzył.
Odpowiedź z Cytowaniem