Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3100  
Nieprzeczytane 11-12-2010, 22:22
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tamoro tak pięknemu zaproszeniu nikt nie jest w stanie się oprzeć. A jeszcze po spacerze śnieżnymi dróżkami picie gorącej czekolady - niebo na ziemi. Roniu ty też rozpraszasz nudę zimowych wieczorów najpiękniejszymi krajobrazami. Tar-ninko piękna praca o pamięci, która ozłaca przeszłe dni. We wspomnieniach każda najbardziej prozaiczna chwila naszego życia ma wewnętrzny blask. Może być jak liść jesienny niby suchy i bez życia, ale kształt trzyma i dzięki temu trwa. Gagako pani na zdjęciu ozdabia najpiękniej obrazek. Śliczna, zadumana z uśmiechem Mony Lisy.Karteczki w stylu retro super. Alicjo211046 Kapitalna animacja. Chociaż i tło do niej wzbudza zachwyt. Mikołaj wyłaniający się z mroków północnej krainy już coraz bliżej nas. Ajaks szlachetnieje i młodnieje człowiek. Ja jak zobaczyłam tę kanapkę, to uwierz mi w ręce jak dziecko klasnęłam. Taki kochaniutki ten obrazeczek. Choinka cudowna, ale za nią jeszcze cudowniejsze widoki. Margo zawsze dajesz wybór. Co kto chce to może podziwiać, jak chce na miłość popatrzeć to sobie na spacerek spojrzy lub na morze. Zima, proszę bardzo jest miś polarny. Operę lub balet lubi, nie wstając z fotela spektakl obejrzy.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.