Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Nieprzeczytane 08-06-2010, 18:48
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Cytat:
Napisał wifi
Odnośnie TinyPic

1. do TinyPic można się zalogować, ale nie koniecznie
2. wstawiając zdjęcie bez logowania musimy od niedawna wpisać czteroznakowy kod
3. zalogowanie się, lub nie, nie ma wpływu na czas i trwałość przechowywania naszych obrazków
4. jeżeli wychodząc z TinyPic wybierzemy "Wyrejestruj się" co tak na prawdę oznacza "Wyloguj się" to przy powtórnym wejściu musimy się logować
5. to samo co powyżej dotyczy sytuacji gdy usuniemy z dysku plik cooki (ciasteczka), np uruchamiając CCCleaner
6. jeżeli raz się wyrejestrujemy, lub usuniemy cooki to TP nie chce nas już zapamiętać na stałe. Jest na to wyjście: w momencie rejestracji wpisujemy login (adres email) i SPECJALNIE wpisujemy błędne hasło. Zostajemy przeniesieni wtedy na stronę "dla zapomianych haseł". Tam wpisujemy prawidłowe hasło i zaznaczamy poniżej opcję "Zapamiętaj mnie ..". Od tego czasu wystarczy pstryknąć tylko w TinyPic i już jesteśmy na swoim koncie.


Stefanie zwracam się o pomoc bo błądzę po omacku i utwierdzam się w mniemaniu, że jestem kompletnie zielona. Kiedyś już pisałam o znikających zdjęciach. W moim wątku zakopiańskim dzieje się to regularnie. Nie są to zdjęcia cudze, tylko własne, niektóre z wikipedii, ale tych jest b. mało.
Używam różnych hostingów - począwszy od FotHost, ImageBanana, ImageShack po TinyPic i Welcom to Ultraxs/ ostanio już nieczynny./ Często używam kilku jednocześnie, bo gdy mam wkleić np.30 - 40 zdjęć - porozdzielam je po hostingach i cała procedura trwa niezbyt długo.
W związku z tym nie wiem z którego hostingu znikają mi zdjęcia, podejrzewam, że z Welcom to Ultraxs - 10 okienkowego, obecnie już nieczynnego.
Jednego z wątków jest mi bardzo żal, zachował mi się jego folder i mam zamiar za pozwoleniem admin wkleić zdjęcia ponownie. Ale nie chcę by moja praca znów poszła na marne.
Postanowiłam się zarejestrować. Zrobiłam to w FotHost - 5 okienkowym, ale bardzo powolnym, niepewnym.
Próbuję się zarejestrować w TinyPic .Ale mi nie wychodzi. Przeczytałam w Twoim poście, że nie jest to potrzebne, wystarczy kod. Nie znalazłam żadnej informacji o kodzie.

Czy to tu?





Wpisałam jak widzisz kod "6,7,8,9" i niestety dostałam odpowiedź:







Próbowałam wobec tegol zarejestrować się:
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem