Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3068  
Nieprzeczytane 07-11-2017, 16:49
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał frasag
Jak na moją emerycką siwą głowę to za dużo tej informatyki- coraz trudniej mi to ogarnąć bo za dużo tych zmian. Rozumiem i doceniam potrzebne nowości- dyski SSD też doceniam, bo podobno dużo szybsze są. Ale na co mnie emerytowi drukowanie 3D, jakiś Mixer Reality i inne?- chyba tylko po to żeby mi wszystko w głowie zmiksować do końca! Usunąć tego się boję bo może system mi się pokićka.
Takie oprogramowanie to powinno być osobno, a nie jako część systemu- kto potrzebuje to sobie pobierze lub kupi. To tyle tytułem refleksji o nowinkach z Microsoftu.
Pozdrawiam wszystkich.
Frasag, Ty nie zasłaniaj się swoją emerycką głową. Ja już od paru miesięcy za komunikację miejską płacić nie muszę a wciąż na Windowsie 7 /32 bit siedzę i na razie zmian żadnych w tym względzie nie planuję.
Sam więc widzisz, że ze swoim W10 jesteś człowiekiem bardziej otwartym na nowoczesność niż ja.

A dysk jak dysk. Wypadało zmienić, więc zmieniłem na mały, ale szybki. Drugi, tradycyjny nadal pracuje w systemie, bo to komputer stacjonarny, więc modeluję go według własnego uznania.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem