Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 24-04-2018, 12:34
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Witam panie. W zasadzie wszystkie już znam lepiej lub gorzej, z wyjątkiem dajdziuba, ale przypomnę się tym, które nie wiedzą: w ubiegłym roku po bardzo długiej chorobie odeszła moja żona i naglę poczułem się jak marynarz, który wypadł za burtę. Nie mam rodziny, tylko jednego syna bezdzietnego. Nie mam też działki, gdzie uprawiałbym cokolwiek. Dlatego ciężko mi się zaadoptować w tym damskim świecie. Ewa wie coś o tym, bo u różnościanek trafiłem na apodyktyczną królową, kobietę starą, samotną i pewnie dobrą - ale potrafiącą tak pluć jadem, że mnie, który znam życie, zaskoczyło.
Tyle wstępu. Chciałem się pochwalić, że ja mam wspaniały pamiętnik, prawdziwą kapsułę czasu. Pisałem go od piętnastego do dwudziestego drugiego roku życia - od chłopca do mężczyzny. Zacząłem pisać w dziewiątej klasie liceum, a skończyłem, kiedy poznałem moją przyszłą żonę, A właściwie od kiedy zacząłem z nią "chodzić", bo znałem ją już ze szkoły, ale się nie lubiliśmy.
Znalazłem ten pamiętnik kilka miesięcy temu i przeczytałem z wypiekami na twarzy. Ale się działo...
I właśnie ten pamiętnik "został mi z tych lat".
Tyle na dziś, pozdrawiam wszystkie panie z uśmiechem
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem