Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 24-07-2010, 22:01
aneta2644 aneta2644 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: warszawa
Posty: 6
Domyślnie

jeżeli post kogoś nie dotyczy to nie wiem po co sie udzielać.Życze dalszej udanej egzystencji na tym świecie.Jest to forum dla każdego a ta kategoria jest właśnie po to żeby dodawać takie posty !!!!!!!!!Proszę sie nauczyć czytać ze zrozumieniem i wtedy dopiero sie wypowiedać gdyż brzmi to tak :Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat > mieszkanie za opiekę
I NIE WAM OCENIAĆ JAKIM CZŁOWIEKIEM JA JESTEM JAKIE MAM WYKSZTAŁCENIE ITP.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo niestety nie ocenia sie człowieka jeżeli go sie nie zna!!!!!
W naszych czasach młodzi nie dostaja mieszkań !!!!!!tak jak to było 20-30-40-50 lat temu za darmo od gminy .Zachowujecie sie jak dzieci w przeczkolu ktoś coś napisze nie znacie osoby nie znacie sytuacji ale skomentować trzeba PAMIETAJCIE KIJ ZAWSZE MA DWA KOŃCE I KAŻDEMU MOŻE SIE NOGA PODWINĄĆ MOŻE DOPASC GO CHOROBA I Z BOGACZA MOŻE STAĆ SIE BIEDNYM WIĘC CZASEM WARTO BYĆ CZŁOWIEKIEMA NIE TYLKO UDAWAĆ ŻE SIE NIM JEST I SIE WYMĄDRZAC!!!!!!!!!!!!TYLE LAT PRZEŻYĆ A ZACHOWANIE MIEĆ JAK DZIECI !!!!!!!!PROPONUJE JAKIS CZAT TEMATYCZNY MOŻNA WTEDY SIE TROCHE POMĄDRZYĆ !!!!!!POZDRAWIAM
Odpowiedź z Cytowaniem