Wyświetl Pojedyńczy Post
  #46  
Nieprzeczytane 28-02-2012, 23:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix
Stanowczo czarno - białe postrzeganie przeszłości szkodzi mózgowi. I nie wiem co jest skutkiem a co przyczyną. Fakty są zaś takie, że jedno zło przykrywa się innym złem na zasadzie motta Kaczyńskiego;" nikt nas nie przekona,że białe jest białe a czarne jest czarne ".

Środowiska, które tak hołubią żołnierzy wyklętych nie wspominają, że wielu z nich było rasowymi bandytami, mordującymi w okrutny sposób komunistów i Żydów. Także cywili udzielających im schronienia. Oczekując na III wojnę światową, co dobitnie świadczy o ich rozeznaniu politycznym, dodatkowo grabili i palili wsie, które odmawiały im współpracy.

A tutaj taki news z bieżącego miesiąca. Jakie to charakterystyczne dla najnowszej wersji historii:

http://wyborcza.pl/1,75248,11059598,Sad_nad_jednym_z_najstarszych_zol nierzy_AK__Bo_nie.html

A wiesz, moja matrix, że wiedziałam iż tu zajrzysz, po urażeniu jestestwa szanownej majki , występującej jako koza.

Jeśli chcesz podyskutować, to podeprzyj się linkami do tych morderstw popełnianych przez podziemie.
Tylko w statystykach nie ujmuj UB, MO i NKWD.

Choć nie musisz.
O tym bandytyźmie nasłuchałam się już na lekcji historii w moim liceum.

Serdecznie pozdrawiam. Ta ''pusta miska'' mnie wzrusza.
Czy wiesz, że szuka domu 5 szczeniaczków 8 tyg. które matka przykryła własnym ciałem na opuszczonej posesji,
i tak umarła. W te największe mrozy?
Ja mam 4 psy...
Jakbyś znała jakiś domek to daj znać.. Pieski są teraz w Krakowie, na tymczasie.
Odpowiedź z Cytowaniem