Wyświetl Pojedyńczy Post
  #32541  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 15:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 822
Domyślnie

Ufff. Upał straszeczny... parno.. nie ma czym oddychać. Dobrze, że miałam trzy godziny luzu, bo koleżanka córki zabrała chłopców do swoich dzieciaków. Mogłam poleżeć i... zdrowieć. Za to jutro będę miała całą czwórkę. Już się martwię, jak to ogarnę.
Gratko... to zaliczyłaś dziś fajną, rodzinną wycieczkę. Młodzi są łasi na takie "dobrocie" i skorzy do towarzyszenia. Ja moich przekupuję hot dogami i sokami ze stacji paliw (przy okazji dostają jakieś zdrapki) gdy chcę wyciągnąć ich na jakąś dłuższą wyprawę, np. nad zalew.
Bogda...miłego sabatowania życzę... niech Wam się fajnie gaworzy... ładujcie akumulatory na kolejny miesiąc.
Edziu...ja sporadycznie kupuję wędliny... też mi nie smakują. Marynujemy i wędzimy schaby czy szynki i mamy w miarę dobrą wyżerkę.
Co do panoszących się reklam na seniorku, to mam zainstalowanego AdBlocka Plus... trochę blokuje, ale trzeba pilnować, aby w ustawieniach zawsze zaptaszkowane były rubryki: prywatność i bezpieczeństwo (lubi się zmieniać) a jak pojawi się jakaś reklama otwieram adblocka i klikam na zablokuj element a gdy otwiera się okienko, klikam w "dodaj". Spróbuj zainstalować sobie tego blokera.
Doc... dzięki za fotki... datura piękna...kiedyś miałam w donicach, ale jak pojawili się chłopcy - zlikwidowałam... ponoć to trucizna, a tak ładnie się prezentuje.
Dobrego popołudnia...Do miłego....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem