Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 16-01-2013, 12:27
corpinio corpinio jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: młodzieszyn
Posty: 1
Domyślnie Proszę O Pomoc Lub Dach Nad Głową W Zamian Za Opiekę


Witam,


chciałabym przedstawić swoją historię. Mam 33 lata , męża oraz dwoje dzieci 10 letniego chłopczyka i pięcioletnią córeczkę.przez pierwsze lata małżeństwa mieszkaliśmy z moją mamą ,jednak zawsze mażyliśmy o własnym domku, trafiła nam sie okazja wzięliśmy kredyt i kupiliśmy własny domek na wsi wprost wymarzony, jednak po dwóch latach tego cudu mąz straciła pracę tym samym nasze jedyne źródło dochodu,ja opiekuję się niepełnosprawnym synkiem , który urodził się z szeregiem wad wrodzonych. Wczoraj tz 14,01,2013 dostałam z banku wypowiedzenie kredytu hipotecznego na który nas nie stać i którego od pół roku nie byliśmy w stanie spłacać , a wpłaty po 200 czy 300 złotych nie wystarczały, jestem w kropce bo prawdopodobnie został mi tydzień na wyprowadzkę, nie mam gdzie się podziać z dziećmi i mężem, błagam o pomoc, , błagam o pomoc jeśli ktokolwiek mógłby mi pomóc to proszę o tę pomoc , nie chcę stracić domu a przede wszystkim nie chcę się załamywać i pokazywać dzieciom w jak bardzo niebezpiecznej sytuacji się znaleźliśmy.Być może ktoś zechce nas przygarnąć w zamian za opiekę , bardzo prosze o kontakt przez forum, pomocy.Ela
Odpowiedź z Cytowaniem