Wyświetl Pojedyńczy Post
  #139516  
Nieprzeczytane 10-04-2021, 20:28
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Dobrze że wieczór..bo po tych gimnastykach grządkowych cosik "boli mię noga w biedrze nie mogę chodzić dobrze.."kto wie jak to dalej leciało???
Jarek z Tarninką filozoficzne dyskusje na temat odrodzenia wiosną toczą..ja dziś usłyszałam coś co mogłoby być anegdotą na dzisiejszy czas gdyby nie dotyczyło życia ludzkiego Swatowa wyjeżdzając na Święta przyrzekła sąsiadce że przyniesie album i film z wesela jaj córki i mojeg
o syna.P.Gienia ucieszyła się ale jeszcze w Wielką Sobotę źle się poczuła i mieszkająca z nią córka zawiozła ją na test..wyszedł +..no to święta w izolacji .Swatowa dzwoni i pyta jak sytuacja ?..na co córka gada że mama seriale ogląda i placki ziemniaczane każe smażyć.W niedzielę nagle saturacja spadła tak że pogotowie zabrało p.Gienię do szpitala .Córka z nią wieczorem rozmawiała a w poniedziałek próbowała się dodzwonić ..telefon mamy nie odpowiadał ani dyżurka ..wejścia nie ma .We wtorek ktoś odebrał telefon ..w tle słychać głos..o kogo pytają??..a ta? ..ona wczoraj umarła..Tak córka dowiedziała się o śmierci matki
Rzecz dzieje się na Śląsku w dużym mieście...
Odpowiedź z Cytowaniem