Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23863  
Nieprzeczytane 12-12-2018, 12:36
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 766
Domyślnie

Witam
Jaśko, lata wcale nie stanowią przeszkody w uczeniu się. Uczyć się można w każdym wieku.
Wystarczy nie chorować na Alzheimera, lubić to co się robi (uczy) i być cholernie upartym.
W młodości wystarczyło raz przeczytać, teraz czasem potrzeba sto prób - podejść.
Wiem coś na ten temat, bo bez wątpienia jestem najstarszym użytkownikiem "seniorka"
Załączone przez Ciebie prace są bardzo ładne.
Piszesz, że widzisz usterki. Ktoś mądry powiedział, że nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej.

Iluzjo, dzięki za podsunięcie ciekawgo tematu.
Poniższa rozeta nie jest idealna, ale majstrowanie przy niej sprawiło mi przyjemność.
Tego typu rozety można tworzyć na wiele sposobów.
Jeden jest na http://digit-brush.pl/viewtopic.php?...p=19543#p19543 (po zlogowaniu)




Edycja: Poniżej ta sama rezeta, tylko trochę "podrasowana" Dałem nowe gradienty plus kontury

Każdą pracę zrobioną w AI zapisuję w komputerze Plik->Zapisz jako (format *.ai) Można do tak zapisaniej pracy po czasie wrócić i dokonać zmiany, tak jak w tym przypadku.
Stanowczo odradzam korzystania z opcji Eksportuj w PNG.
Taki obrazek nadaje się tylko do publikacji na zewnątrz, ale jest nieprzydatny do korzystania w Illustratorze. No, chyba tylko do malowania-kopiowania



Ostatnio edytowane przez Stan_1939 : 12-12-2018 o 21:45.