Wątek: Nasze emerytury
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 08-02-2009, 13:53
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babcia Iwa
Mówili przecież,że "na pewno będzie nam lepiej", to nie znaczy że nam szarej masie - tylko im. I co nie jest lepiej. Panowie kupują sobie pałace, domy w ciepłych krajach a my emeryci to zakały, zabieramy dość pokaźny budżet.Tak mówią jak by nie myśleli o swojej emeryturze / w niedalekiej przyszłości/.
Nie przesadzasz trochę, wymieniaj z nazwiska kiedy i kto tak mówi, bo zaczyna się tak jak ktoś powiedział, że jedna baba po pięćdziesiątce zaszła w ciążę, a potem okazało się, że nie po pięćdziesiątce a po pół litra i nie zaszła tylko złapała i nie ciążę tylko trypla. Ja nie słyszałem, żeby ktoś mi wytykał moją emeryturę, a gdyby to bym mu powiedział - "odpie...ol się i najpierw zapracuj na swoją." A to co Ty piszesz o pałacach to trochę coś mi przypomina... jak mają za co to niech budują, może robią to uczciwie, przed wojną też budowali, jak nie kradną to niech budują, a jak kradną to po to są sądy i prokurator, a budować ktoś musi, dają pracę budowlańcom, gdybym miał, też bym budował. Najlepiej zazdrościć bo to nic nie kosztuje. Przepraszam, że się trochę.... ale nie lubię takiego stawiania sprawy,

Ostatnio edytowane przez jip : 08-02-2009 o 16:56.
Odpowiedź z Cytowaniem