Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20585  
Nieprzeczytane 28-01-2023, 08:45
Bachorek's Avatar
Bachorek Bachorek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa Polska
Posty: 5 067
Domyślnie 📖


Witam wspomnieniowo. ..lubiłem soboty bo wtedy w kiosku Ruchu
kupowałem nowe numery tygodników jeszcze pachnące drukiem.
Film,Dookoła świata,Przekrój,Kultura,ITD,
jakieś kobiece dla mamy i jeszcze krzyżówki.
Teraz otwierasz laptopa i wybierasz...wszystkie dziedziny z całego świata,wiadomości prawdziwe i niezupełnie .
Jedyny problem to wybrać żeby się nie zagubić a wiedzieć
co się dzieje.

Synowa na bazarek pojechała,Młody pracuje,pies śpi a ja przeglądam ,,prasę,,.
Plany będą zależne od pogody bo muszę się dobrze się napowietrzyć bo ostatnio leniwy byłem .
Zdopinguję się czym się da i co dozwolone i ruszę cztery litery z fotela.

Pogody i energii źyczę...






https://www.youtube.com/watch?v=Edws...haelBubl%C3%A9


Ptaki, które latacie wysoko, wiecie jak się czuję Słońce na niebie, wiesz jak się czuję Wietrze wiejący, wiesz jak się czuję To nowy świt To nowy dzień To nowe życie Dla mnie… O tak… To nowy świt To nowy dzień To nowe życie Dla mnie… Ooooooo… I czuję się cudownie Rybo w morzu, wiesz jak się czuję Rzeko płynąca swobodnie, wiesz jak się czuję Kwiecie rosnące na drzewach, wiesz jak się czuję To nowy świt To nowy dzień To nowe życie Dla mnie… I czuję się cudownie Ważko bez słońca, wiesz co mam na myśli, czyż nie? Motyle mają ubaw, wiesz co mam na myśli Spać spokojnie, kiedy dni się wypełnią to mam na myśli I ten stary świat jest teraz światem I zuchwały świat Dla mnie… Gwiazdo, kiedy świecisz, wiesz jak się czuję Zapachu sosny, wiesz jak się czuję Oh… Wolność jest moją I wiem jak się czuje To nowy świt To nowy dzień To nowe życie Dla mnie… I czuję się cudownie…! Hi

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,nin...ling_good.html
__________________


Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie.
Wisława Szymborska

Ostatnio edytowane przez Bachorek : 28-01-2023 o 09:32.
Odpowiedź z Cytowaniem