Wątek: Taurus klub
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 10-05-2008, 17:14
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
nie Kufo nie jestemn byczej krwi ja 27.VI. Rak
biedny łatwowierny, romantyczny, sentymentalny Rak..

Tarninko ja też 27.VI....od urodzenia.

"Osoby urodzone w Raku są wrażliwe i łatwo ulegają wzruszeniom.Tak jak mimoza składa liście,gdy się ją
dotknie,tak Rak się zamyka w sobie gdy go coś/lub ktoś/urazi.
A jak się potrafi martwić! Często na zapas i bez powodu.
Wśród osób z tego znaku jest dużo hipochondryków,oraz ludzi widzących przyszłość w czarnych kolorach.Kasandra napewno
miała słońce w Raku.Rak nie może uwierzyć,żę mu się wszystko powiedzie,że nie będzie miał kłopotów.Jest przekonany,że gdzieś tkwi niebezpieczeństwo,tym większe bo niewidzialne i nieznane.
Naprawdę dobrze czuje się Rak u siebie w domu, w swych 4 ścianach.Tu czuje się bezpieczny,może spokojnie odetchnąć.
Te cechy Raka łączą się z jego charakterystycznymi skłonnościami do bogatego życia wewnętrznego.
Do tego dokłada się jego łagodność i uczuciowość.Rak w swej wrażliwości przypomina chwilami swojego imiennika raka
skorupiaka.Receptywność,subtelność i delikatność uczuć Raka są tak silne,że w ogóle trudno go oszukać.Natychmiast wyczuje on obecność osoby nieprzychylnej,nie mającej w stosunku do niego uczciwych intencji,dlatego jego przesadna ostrożność jest zbędna,niepotrzebna.
Raki mają zdolności twórcze i artystyczne,są inteligentne i dowcipne."



Zacytowałam fragmenty horoskopu,który przeleżał u mnie 40 lat. W moim wypadku jest on trafny prawie we wszystkim.
Dołożyłabym jeszcze niezdecydowanie.Zakupy ze mną to tragedia.Nigdy nie wiem .. czerwone,czy zielone..krótkie czy długie. Tej firmy,czy może tej drugiej..która jest lepsza?
A jak wrócę do domu z udanym wydawałoby się sprawunkiem - przestaje mi się podobać i żałuję, że nie kupiłam tego drugiego.Zamartwianie to oczywiście moja specjalność. Nie lubię planować, bo nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie.
Całe szczęście,że mąż dokładnie wszystko planuje co do dnia. Jest zodiakalną Rybą ,dopasowaną chyba dobrze do tego delikatnego Raka bo przeżył ze mną bezkonfliktowo 50 lat.
Syn Bliźniak o dwóch naturach ,bardzo ciężko wytrzymać jego zmienność.