Wyświetl Pojedyńczy Post
  #176495  
Nieprzeczytane 11-12-2019, 20:28
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 891
Domyślnie

Witam Wiesię: To było tak, zawsze się z dziadkiem spierałem, on nie umiał czytać, modlił się z różańca. On był strasznie wierzący a, nie żyje 37 lat, ja byłem młody, ciekawy byłem zawsze i teraz też. Mówię mu nie ma życia pozagrobowego. On na to jest i wierzę . Powiem ci jak będę umierał, dał mi znać. prawie spałem, a tu dudni jak pieron w domu szyby lecą z okien, jakieś trzaski. na drugi dzień dziadek umiera, Mój ojciec pracował na drugą zmianę, czekał na niego:: żeby się z nim pożegnać, widziałem na własne oczy, mnie ciarki przechodziły. Ojciec się pożegnał z ojcem i oczy zamknął dziadek. Mojej matce też dał znaki, ale nie będę pisał, bo nie wiem jakie. Zaś mój sąsiad tu gdzie teraz mieszkam to też narzekał ze nie ma życia pozagrobowego, powiedziałem mu, ze dziadek dał mi znaki dobre. Zawsze się sprzeczał ze mną. A bo matka Boska to się niby kochała itd.. Ja mu gadam chcecie to wierzcie jak ni to ni.. Dożył do 84 lat, jak był pochowany, przyszedł tylko raz do mnie w nocy, Gynek to jest prowda coś pedzioł. I to laską mnie obudził.Ja na drugi dzień mówię jego synowi, tak się przejął , ze osiwiał po dzień dzisiejszy jest siwy, a młodszy jest ode mnie 8 lat
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem