Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 12-03-2012, 14:54
Kazik_emeryt's Avatar
Kazik_emeryt Kazik_emeryt jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: USA
Posty: 93
Domyślnie Może zacznę od siebie.

Całe życie byłem bardzo aktywną osobą. Prowadziłem b. długo własny biznes. Niestety kryzys ekonomiczny 2007 roku spowodował, że prawie wszystkie moje oszczędności i inwestycje mojego życia WYPAROWAŁY Partnerka również. Zajęło mi wiele czasu ażeby uporządkować swoje sprawy w dostateczny sposób. Niestety ze względu na wiek nie mam ochoty już zaczynać biznesu od początku. Mam bardzo dużo znajomych w sieci, mam też hobby nie mam więc powodu narzekać na nudę. Niestety z znalezieniem partnerki ciągle są kłopoty. Chyba to są problemy techniczne wynikające z naszych przyzwyczajeń i potrzeb na dzień dzisiejszy. Ponieważ trudno znaleźć osobę z którą by się człowiek dobrze czół psychicznie 24gdz/na dobę. Oczywiście ciągle poszukuję ale jak na razie z marnym skutkiem.
Pozdrawiam.
__________________
Nawet jeśli masz wokół siebie przyjaciół i rodzinę, pamiętaj, że zawsze warto mieć obok siebie tę jedyną osobę tylko dla Ciebie. Ale nie warto tracić czasu dla kogoś kto nie szanuje Twojego czasu i aktywnie nie zabiega o Twoje zainteresowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem