Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 15-03-2012, 20:59
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik_emeryt
Całe życie byłem bardzo aktywną osobą. Prowadziłem b. długo własny biznes. Niestety kryzys ekonomiczny 2007 roku spowodował, że prawie wszystkie moje oszczędności i inwestycje mojego życia WYPAROWAŁY Partnerka również. Zajęło mi wiele czasu ażeby uporządkować swoje sprawy w dostateczny sposób. Niestety ze względu na wiek nie mam ochoty już zaczynać biznesu od początku. Mam bardzo dużo znajomych w sieci, mam też hobby nie mam więc powodu narzekać na nudę. Niestety z znalezieniem partnerki ciągle są kłopoty. Chyba to są problemy techniczne wynikające z naszych przyzwyczajeń i potrzeb na dzień dzisiejszy. Ponieważ trudno znaleźć osobę z którą by się człowiek dobrze czół psychicznie 24gdz/na dobę. Oczywiście ciągle poszukuję ale jak na razie z marnym skutkiem.
Pozdrawiam.
Dobry wieczór...
Oj ,oj nie mogę w to uwierzyć.Pewnie stawiasz partnerkom wysoką poprzeczkę,albo tylko tak piszesz.
Tak mamy już swoje przyzwyczajenia,ale prawda jest,
że życie parami jest przyjemniejsze.
Radzę sobie dobrze ale czasami marzy się żeby ktos poprostu przytulił.Mój wnuk jak przyjeżdża to mówi "choć babciu przytulic się".Swietny mam kontakt z wnukami (3 chłopaków),
To sa teraz męzczyźni mego życia + syn.
Pozdrawiam z Bawarii,jestem tu jeszcze do 31 marca.
Dobrze jest zająć się pracą,tak jak ja.Jestem pół zycia sama i tylko czasami brak tej drugiej osoby.Taki los i trzeba iść przez życie.Nudzic się nie mam czasu.J.
__________________
http://joasia-po.blogspot.com/


Ostatnio edytowane przez joannap : 15-03-2012 o 21:01.
Odpowiedź z Cytowaniem