Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20018  
Nieprzeczytane 13-12-2013, 21:16
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Witam wszystkie zapracowane szeptusie. Zaliczyłam wizytę na Okulistyce i zostałam zakwalifikowana na operację katarakty na początek 2015 roku. Muszę rok wytrzymać, mam nadzieję, że nie oślepnę do tej pory. Oczywiście byłam prywatnie, bo na kwalifikację z funduszu musiałabym czekać dodatkowy rok. Na szczęście operacja będzie w ramach funduszu. Z powodu wyjazdu do okulisty przeszła koło nosa wigilia, na którą byłam zaproszona do bardzo fajnej instytucji. Zaproszenie dostałam, gdy już miałam wyznaczoną datę wizyty. Jadziu, dobrze wiedzieć, że można sprawdzić zakwaszenie organizmu. Czy ono ma medyczną nazwę? Czy to tylko robią szpitale, czy laboratoria też ? witrzyku,Właśnie tak planuję jak,mówisz. Jestem zwolennikiem tortów i ciast z kremami, a jedna czekolada to dla mnie pikuś. Sosy przyprawiam śmietaną 30%, jeszcze sporo grzechów znalazłoby się, które chcę wyeliminować. Ulu, jest takie powiedzenie, "Gdy robisz, to co lubisz, nigdy się nie narobisz". W Zarządzie jest też druga koleżanka, nie bojąca się żadnej pracy. Taka wigilia, to jest nasz pomysł, gdybyśmy nie zrobiły, nikt nie miałby pretensji. Cieszymy się, że chociaż kilka osób włączyło się do pomocy. Jest dobrze. Jedynie chciałabym, żeby doba była dłuższa, bo obroty na starość maleją. Jutro idę na własnoręczne wykonywanie biżuterii, ale trzeba zapłacić 40 zł za elementy. To żaden interes, bo za tę kwotę można kupić już coś gotowego, ale jestem ciekawa techniki wykonywania. Po południu spowiedź i sobota będzie krótka. Kończę moje wywody, bo jeszcze posiedzę przy maszynie. Muszę zacząć kończyć czarną spódniczkę, którą kiedyś nie zdążyłam skończyć.
Wszystkim życzę dobrej nocy.
__________________
Nigdy nie będzie szczęśliwy ktoś,kto zadręcza się myślą,
że inni są od niego szczęśliwsi.
(Seneka)
Odpowiedź z Cytowaniem