Wyświetl Pojedyńczy Post
  #30  
Nieprzeczytane 04-09-2017, 05:38
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie a poparcie rośnie?

Dobra zmiana tak "sprzyja" niepełnosprawnym dzieciom i zmusza kobiety do rodzenia uszkodzonych płodów

Cytat:
Moje 14-letnie dziecko wyszło z poradni ze łzami w oczach! Kuba dowiedział się, że rząd wprowadził przepisy, które zakazują mu nauki na terenie szkoły – skarży się Ewelina, matka 14-letniego chłopca z Zespołem Aspergera. Rodzice zarzucają rządowi segregację dzieci.

Ewelina w związku z rozpoczęciem roku szkolnego poszła z dzieckiem do Poradni Szkolno-Pedagogicznej nr 10 w Warszawie. Ale zamiast radości, były łzy. Usłyszała, że jej syn "ma uczyć się w domu, nauczyciele będą przejeżdżać do niego. W szkole ma się nie pojawiać".

http://natemat.pl/216557,pierwsza-of...e-nie-pojawiac

To nic, że Krzysio ma autyzm.
Taki paradoks, i jak tu żyć prawico?


Urzędnicy ZUS masowo uzdrawiają dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Przy okazji odbierają ich rodzicom środki do życia.

Cytat:
Dziecko jest zdrowe, i już

Ale komisja wie bardzo dobrze. Najpierw niechętnie przejrzała dokumentację medyczną Krzysia. Komisyjna psycholog zadała kilka pytań matce i dziecku, a potem chłopca zbadał internista.

- Zmierzył go, zajrzał mu do gardła, popukał po plecach. Trwało to raptem pięć minut i... do widzenia – opowiada Monika. (Na poprzedniej komisji chłopca badał ortopeda). Tym razem komisja uznała, że Krzysio jest w dobrej formie i nie wymaga stałej opieki. Jego matka może iść do pracy i nie dostanie już 1400 zł zasiłku na opiekę nad dzieckiem.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem