Wątek: Apel i Prośba
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4069  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 20:34
tylko-ja tylko-ja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Polska
Posty: 166
Domyślnie Prośba o poradę

Witam.
Mam do Was prośbę i nie wiem jak to właściwie ująć. Postaram się opisać sytuację i liczę na to, że zostanę właściwie zrozumiany.
Chodzi o maleńkiego chłopczyka, który urodził się w sierpniu.
Chłopiec urodził się z wadą, która ma nazwę "Agenezja ciała modzelowatego". Przeraża nas ściana, z którą musimy się zderzać. Procedury, kolejki, wyczekiwania. Badania genetyczne, wyznaczono termin za pięć lat. Naprawdę. Chłopczyk ma bardzo małą wagę. Rodzice robią co mogą, prowadzą rehabilitację. Wyłazimy ze skóry, by znaleźć kogoś, kto nam pomoże. Dalsze opisywanie, nie ma sensu, bo mam nadzieję, że może nam pomóc ktoś, kto mniej więcej orientuje się w tym temacie. Jeśli znalazłaby się jakaś osoba, która mogłaby mi podpowiedzieć, udzielić informacji, dać jakieś wskazówki, do kogo się zgłosić, będę bardzo wdzięczny. Nie proszę nikogo o środki finansowe. Nic z tych rzeczy. Potrzebujemy pomocy, bo sami w wielu przypadkach jesteśmy bezsilni i często czujemy się osamotnieni w tym naszym dramacie. Z pozdrowieniami dla wszystkich i życzeniami zdrowia i dobrych rzeczy dla każdego z Was.

Ostatnio edytowane przez tylko-ja : 04-10-2020 o 22:52.
Odpowiedź z Cytowaniem