Wyświetl Pojedyńczy Post
  #417  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 23:30
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Lilu mimo twoich poglądów z lamusa ja cię lubię ale ja takich rayton który po 25 latach pracy wyjechał do buszu australijskiego.Polacy po 5 latach w Polsce wyjeżdzali normalnie do Australii.Moi bliscy wyjeżdzają do Brukseli bo to kosztuje 24 euro można i taniej.Dwadzieścia Euro do Londynu Mnie nie interesuje kto w co wieży.Nie wieżę w nic co oni opowiadają.Biadolą ci co się im nie udało.O co walczyli walczyli o pieniądze .Sąd ostateczny ,do kogo to mówisz dawałem darowizny ,mogę ci trochu odpuścić bo cię lubię.Bojownik możemy się z nich uśmiać ,dlaczego nie pojechali do Iraku czy Afganistanu bo nic nie umieją nic ,są strony internetowe gdzie można się zatrudnić Polacy z jednostek specjalnych z tego korzystaj.
Ja skończyłem studia ,część z moich kolegów ze studiów uciekło musieli nostryfikować dyplomy.Ile to pracy ich kosztowało.
Walczyli naprawdę ci w II wojnie światowej z prawa do lewa, o Polskę.W Polsce powojennej o pieniądze.O co tu chodzi ,o zmianę wartości dolara,100 dolarów wystarczyło w latach 80. tych.A teraz ?. Naprawdę mogą być rozgoryczeni że w zjednoczonej europie ich pieniądze są mniej warte.
Odpowiedź z Cytowaniem