Wyświetl Pojedyńczy Post
  #105427  
Nieprzeczytane 16-02-2018, 15:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Zawstydzony

Cytat:
Napisał pluto37


W RP poseł zadający pytanie premierowi z trybuny sejmowej nie może być scigany z urzędu. Takie tu prawo i starożytny zwyczaj panują.... jeszcze.

Morawiecki był funkcjonariuszem banku, który zajmował się prywatyzacją Ciechu, więc musiał w tym maczać kończyny. Jak nie teraz, to w sądzie będzie musiał zeznawać i nic go przed tym nie uchroni. Albo tym co to ich Ziobro za nogawki szarpie będą mogli tam gdzie panmajster w ...... pocałować


To trza tłumaczyć na przykładzie.
Jest koryto państwowe w kształcie cyca i kolejka do ssania. .
I jest taki dyrygent co siedzi w norze i kieruje ssaczami.
Na zasadzie; raz dwa trzy ..... possasz ty.
I na tej zasadzie każdy ssacz się cieszy. W Orlenie, Tauronie i na każdym innym łonie. Np. w fundacji.
W swoim wywodzie przyjąłeś z gruntu błędne założenia, że żyjemy w normalnym europejskim państwie, gdzie kiedy z mównicy sejmowej pada pytanie do urzędującego premiera lub ministra, to on na to pytanie odpowie, gdzie każdy poseł wzywany przed komisje dyscyplinarną stawia się przed nią bezzwłocznie, gdzie policjanci którzy przekraczając prawo doprowadzają do śmierci człowieka wylatują ze słuzby na zbity pysk, a nie spokojniutko najpierw l4, a potem wysoka odprawa i ciepła emeryturka w wieku średnio męskim, gdzie obywatelom przysługują równe prawa do zgromadzeń publicznych, bez preferencji dla demonstracji prorządowych i nękania fizycznie i formalnie uczestników zgromadzeń antyrządowych, gdzie wznoszenie haseł antysemickich, rasistowskich i homofobicznych z łącznym nawoływaniem do eksterminacji tych grup jest tolerowane, natomiast karze się grzywnami i nęka wezwaniem do prokuratura za bierny opór uczestników demonstracji w obronie państwa prawa......itd, itp....
Więc zejdź na ziemię i daruj sobie wyjaśnianie mi, że poseł nie może być ścigany z urzędu. Nie może, bo co ? Np od jutra już będzie mógł i co powiesz ?
Mało rzeczy się wydarzyło w ostatnich 2 latach, które w zasadzie nie miały prawa się zdarzyć ? Czy ktoś poniósł jakieś konsekwencje? Sędziami TK są sędziowie dublerzy wybrani wbrew prawu obowiązującemu w chwili wyboru, Prezesem TK jest karykatura prawnika i sędziego, media publiczne zamiast nawiązywać do światowych standardów nawiązują do domów publicznych, minister MSW doznaje orgazmu na widok neofaszystów, a prokurator generalny nawet nie udaje, że nie ma w planie państwa policyjnego, no i można utajniać listy poparcia dla kandydatów do KRS, a nie można utajniać źródła śledztwa dziennikarskiego.......itp,itd.....

A Ty tu jakieś bzdety, że posła nie można....tramtatamta, a ja o tym nie wiem.
Weź przestań, ja Cię proszę !
Można wszystko, poczekaj jeszcze chwilę !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 16-02-2018 o 15:09.
Odpowiedź z Cytowaniem