Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60030  
Nieprzeczytane 15-10-2019, 10:57
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie

Witam milutko obecne kawoszki.. Halina, Czesia, Basia,Joasia , Ninko. DZIEŃ
DOBRY.
wszystkim Jadziom Tereskom wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin, przede wszystkim zdrowia, humoru, kasy mrowia i spełnienia najskrytszych marzeń życzy Zosia-wodniczka.

Halinko mój przyjaciel zafundował sobie obustronne zapalenie płuc na własne życzenia. wychodził na podwórko do szopy po opał tak jak był ubrany,siedząc w kuchni,przecież to tylko 4 kroki jak mówił, byłam tam, faktycznie blisko,ale jak się na siebie nie ubrało coś cieplejszego tylko w podkoszulku,to takie są efekty, jest w szpitalu na oddziale płucnym w innym miasteczku, nie mam możliwości tam dojechać( nie mam auta.więc dzwonimy do siebie, lekarze powiedzieli mu ,że pobyt w szpitalu może trwać 3-4 tygodnie. Halinko dzięki za pozdrowienia.To na tyle wieści.
Wstałam ,jestem po śniadaniu i wypiciu kawy, wyszłam przed dom zobaczyć jaka jest pogoda, pozdrowiła pracowników budujących dom i włączyłam im prąd,jedni korzystają z prądu drudzy z wody, trzeba się wspomagać, my jak budowaliśmy też korzystaliśmy z prądu i wody, dopóty nie zrobiliśmy tego u siebie.
Dzisiaj też jest słoneczny dzień, rusztowania rozstawione przed domem i jutro wchodzi następna grupa do pracy.
A ja siedzę w domu, odbieram przesyłki kurierskie i pilnuje kota hi hi, który chodzi własnymi ścieżkami.
Do miłego potem moi mili,
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem