Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13036  
Nieprzeczytane 18-12-2017, 19:00
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Witam miłe koleżanki
U mnie dziś od rana unosiła się straszna mgła, jak mgła opadła to jej miejsce zajął smog ...

Rano pojechałam do Łodzi na tomograf komputerowy naczyń krwionośnych ....ma to na celu znalezienie przyczyny mojej choroby serca...nie wszędzie robią te badania i z reguły są bardzo odległe terminy i dlatego bardzo się ucieszyłam gdy zadzwoniła pani rejestratorka i zaproponowała ten termin bo ktoś zrezygnował....wynik po świętach.

Mój Staś już wrócił do domu ma b. dużą ranę na samym środku czoła ( nie chcę zamieszczać zdjęcia bo po co ma taki obolały "krążyć " po internecie....za tydzień mają jechać na zdjęcie szwów....córka mówi, że najgorsze było znieczulenie....zastrzyk ze znieczuleniem był wkuty w to rozcięte czoło dziecka....płacz okropny

Jadziu jakempo, zawsze mówiłam, że korzystacie z życia na 200% i zawsze pozytywnie Wam tego zazdrościłam....ale do tanga potrzeba dwojga....Wy dobraliście się jak w korcu maku ....mój małż nigdy nie był za bardzo towarzyski a teraz to najchętniej zaszyłby się na kanapie z pilotem w ręce....dobrze, że na wyjazdy jeszcze udaje mi się go namówić i dlatego póki jeszcze możemy to podróżujemy...
A apropo poglądów na tematy polityczne to przychylam się do opini Małgosi....my już swoje lata mamy i za duże jesteśmy na to by ktoś nami sterował...żadna telewizja nie ma i mieć nie będzie wpływu na zmianę moich poglądów...żyję w tym kraju już ponad sześćdziesiąt parę lat i doskonale orientuję się co jest dla mnie dobre a co nie.
Jak oglądam telewizję to często przerzucam kanały i porównuje co gdzie mówią na ten sam temat , a opinie wyrabiam sobie sama ...

Ula zawsze mówiłam , że mieszkasz w pięknym mieście

Jadziu, ja od jutra zaczynam zakupy na święta.
Otworzyli blisko mnie sklep firmowy zakładów mięsnych "Grot"....mają też garmaż oraz bardzo dobre krokiety i pierogi....kupiłam na próbę i bardzo nam smakowały. Na wigilię kupię i odpadło mi lepienie pierogów...coraz bardziej idę na łatwiznę
Odpowiedź z Cytowaniem