Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 26-03-2009, 20:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał saba15
Rafałku dziękuję za wprowadzenie,już coraz lepiej poruszam się po meandrach seniorka ,album w nowej wersji obejrzałam i juz znam Was wszystkich chociaż nie byłam na spotkaniu.
Jak się tylko ociepli to musimy coś zrobić. Nie pogniewaj się-ale nick wybrałaś. Wiem-królowa Saba. Gorzej że w ludzie tak często psa nazywają (w bloku saba i sabinka) i suczka Ludwika Dorna. Myślę że masz poczucie humoru, a ja Cie lubię już za to że jesteś z Krakowa, bo wielkie spotkanie będzie następne. Spotkanie na 3 razy więcej osób (starczy nas z całej Małopolski?) Jak nie to może Kielce dojadą.

Pomyślmy wszyscy gdzie. Dla przyjezdnych powinno być nie daleko (taksówka), na powietrzu z możliwością wejścia do środka gdy lunie. Piwo koniecznie i możliwość palenia przy stoliku (dla mnie i nie tylko)

Rafałek Cie wprowadził, zapomniałem -to ktoś z rodziny? Ja tu też wprowadziłem-kto to jest nie powiem. Na razie od stycznia 2 posty, ale nie wszyscy mają czas na kompa. Jak dobrze mi emerytowi-praca od 6,00 w hucie-to wcześnie musiałem wstać.

A co tam że kasa mała-luz mam. W marcu o 6,3% podwyżki dostanę-wy różnie zależy od "stażu" emeryckiego. Ja najmniej.