Wątek: Prawa Pacjenta
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 10:02
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Ja mysle , ze zamiast zakladac podobny watek, w przypadkach takich jak opisaliscie zwracajcir sie ze skargami do sadów , Izb lekarskich,Rzecznika praw pacjenta. bardzo mnie denerwuje takie wyrzekanie i nic nicnierobienie. Poza tym jasno mowcie, co sie Wam nie podoba , lekarz ma obowiazek byc grzeczny w stosunku do pacjenta, jezeli nie jest, tez macie buzie0 a daje Wam słowo, ze słuzba zdrowia boi sie pacjentów , ktorzy maja uzasadnione wumagania.Ja jestem za , gdyz częsc , cięzko pracujaca, płaci za niewiedze i chamstwo swoich kolegów po fachu. NIE DAWAJCIE KOPERT- to sami pacjenci nauczyli , ze bez tzw koperty nic sie nie odbeedzie. Jestescie wdzieczni - idzcie do danego lekarza po leczeniu-to jest sensowne.Nie narzekajcie - bo mnie to złości...
Całkiem Cie popieram, coś nam się nie podoba idę i mówię i faktycznie z reguły są efekty, a o ile mi się coś podoba też mówię np. sanatorium Nałęczów nawet pochwałę wpisałem do ich książki, ale sanatorium Wieniec tam rozmowa była zupełnie inna. Natomiast lekarzy też należy nieraz przycisnąć bo się migają, ze skierowaniami, z badaniami... ze specjalistami nie wypowiadam się bo są różni, moje doświadczenia raczej pozytywne. Prezenty, oberwałem jak chciałem coś (alkohol) w podzięce i uszy skuliłem przyniosłem ze strachu kwiaty ale to już było ok
Odpowiedź z Cytowaniem