Wyświetl Pojedyńczy Post
  #72  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 22:40
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Polu!

Polu

Rozumiem Twój punkt widzenia w kilku wymienionych przez Ciebie punktach - mam wrażenie, że tak, jak piszesz, biografie się różnią - i w tym także można się doszukiwać przyczyn różnicy zdań pomiędzy ludźmi, między nami też

Co do Generała, nasz spór o jego intencje i działania pozostanie nierozstrzygnięty aż do roku 2031 co najmniej - może wtedy zostaną otwarte rosyjskie archiwa.

Jeśli dożyję, będę miała 81 lat - mam nadzieję, że będę się nadal interesować polityką i mam nadzieję, że Ty także!

Wtedy wrócimy do tej rozmowy, OK?

Ale co do punktu 5. - o nie, tu się nie zgodzę! Nie lubię patrzeć na rzeczy nie do kupienia, jako Byk jestem praktyczna ;-)
Lubiłam bardzo nowe zadania i zmiany - ale innego rodzaju. Ale właśnie dlatego, że zawsze byłam gotowa nauczyć się czegoś nowego, podjąć się czegoś, czego nigdy jeszcze nie robiłam, samodzielnie prowadzić nowe projekty, itp. - tym bardziej oczekiwałam stabilności w drobnych sprawach, w czymś wygodnym, do czego byłam przyzwyczajona. Taka jest natura Byka.

Kiedy mi ktoś likwiduje sklep, w którym panie sprzedawczynie były mi znane od lat, zwracałam się do nich "pani Basiu, pani Halinko", one wiedziały, co kupuję, co lubię - mam ochotę przewrócić cały kraj i każdy ustrój!
Są obszary życia, w których jestem nieprzejednaną konserwatystką i w tym doskonale rozumiem Anglików.
Moja wygoda i przyzwyczajenie to rzecz święta - sklep ma być obok domu, przystanek autobusu także, autobusy mają jeździć po stałych trasach (nie jak w Warszawie co roku gdzie indziej), w "mojej" kawiarni ma być zawsze ta sama kelnerka / kelnerki.... itd. Takie jestem paskudne, egoistyczne Byczysko! ;-)
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"

Ostatnio edytowane przez Anna_Maria_57 : 12-07-2008 o 22:55.
Odpowiedź z Cytowaniem