Wyświetl Pojedyńczy Post
  #30723  
Nieprzeczytane 20-02-2019, 12:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 822
Domyślnie

I ja życzę Lulce pięknych wrażeń na koncercie i szczęśliwego wypadu do stolicy. Czekam z niecierpliwością na relację z imprezy.
Piszecie o konieczności przycinki drzew... ja mam teraz dwóch siepaczy... przyszedł kuzyn i sąsiad i znęcają się nad drzewostanem. Ja nadzoruję pracę przez okna, bo umyłam głowę i czekam aż mi wyschnie i mam córkę siostrzenicy na kawie. Przycięli czereśnię, dwie wiśnie a teraz pastwią się nad dorodnym klonem, który stoi obok budynku gospodarczego, na granicy ogrodu i lasu i bardzo śmieci... po wycince będzie mniej pracy na jesieni.
Gratko... z ciekawości zapytam, jak zakończyła (czy w ogóle zakończyła się???) sprawa trefnych maili z żądaniem zapłaty faktury na znaczną kwotę. Ciekawi mnie to, bo ostatnimi czasy wiele kupowałam internetowo i obawiam się podobnych sensacji. Mam nadzieję, że jest już w porządku i przestali Cię nękać.
Bogdo....bardzo współczuję niepełnosprawnym... przez lata pracowałam z nimi... i orzekałam w Komisji d/s Niepełnosprawności i napatrzyłam się na niejedną "biedę"... szkoda mi tych ludzi.
Doc... piękny ten Jerzyk... a Bratek!!! jak się wdzięcznie wypiął - brak słów podziwu....
Kama witaj... też mnie wkurza ten privacy setting... Do Truskawca też bym pojechała, ale mam inne plany na ten rok. Po pierwsze wyjazd do Pragi na przełomie kwietnia i maja, remont i malowanie dachu, możliwe, że i malowanie wewnątrz domu, a kasa bubu. Po raz pierwszy od dawna zabrakło mi emerytury na bieżące wydatki... musiałam sięgnąć do skarpety... A 1000 zł za 7 dni to trochę dużo.... a.. i dalej cielę się z paszportem....
WSZYSTKIM.... w tym nieobecnym - Eli i Zamojszczakom....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem