Wyświetl Pojedyńczy Post
  #81183  
Nieprzeczytane 06-01-2016, 16:32
MIRA...'s Avatar
MIRA... MIRA... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Pałuki - Polska
Posty: 2 685
Domyślnie





Witam wszystkich w Dniu Święta Trzech Króli... wreszcie spadł śnieg... aż miło było wyjść na spacer...
i świętować...






Podróż Trzech Króli

Kiedyś trzej mędrcy ze Wschodu
rzucili rodzinne gniazda,
by odbyć podróż w nieznane,
gdzie wiodła ich lśniąca gwiazda.
Choć droga była niełatwa,
trudy znosili z ochotą,
niosąc bogactwa swych krajów-
mirrę, kadzidło i złoto.
A gdy Dzieciątko ujrzeli,
upadli przed Nim na twarze,
nie wiedząc, co tak naprawdę
przynieśli Maleństwu w darze.
Że znosząc trudy podróży
za gwiazdą lśniącą na niebie
ofiarowali Dziecinie
największy dar - samych siebie.
Ja także chcę pójść ich śladem,
ku Gwieździe, co w dali lśni,
by zanieść w darze Dzieciątku
swe serce, uśmiech i łzy.

Kalina Beluch






Ewuś... Krysiu... fajnie, że wpadłyście... buziaczki dla was zostawiam...

poczytała, Was trochę... podziwiałam Wasz zwierzyniec... Gosiu, ale Twój syn cudeńka trzyma w domu... to prawie małe ZOO... pieski... kotki... mogą być... ale te wszelkie gady to nie dla mnie... brrr... strasznie się ich boję.. wolę przez szybkę je oglądać...

Basiu... jak miło Ciebie po takim długo niebycie widzieć na naszym wątku... wiem co to znaczy opieka nad leciwym ojcem... życzę wytrwałości... i dużo zdrowia dla Twojego Tatki... mówisz, że malujesz... mój były był... co ja mówię... jest artystą malarzem... i nie tylko...tworzy różnorodną sztukę... ciekawa jestem Twoich prac... tylko nie wiem gdzie ich mam szukać...

inuś... ślicznie wyglądasz... a czy to jest kawałeczek Ciebie... nie... to cała Ty... przytulam mocno... jak tam z opowiadaniami Tobie idzie?...

Danusiu... posłuchałam Twoich wnuków... super zespół... wrodzili się za babcią... hihihi... dobre z tą foczką... ja teraz nie mam żadnego zwierzaczka... po odejściu Mili nie mam odwagi znowu kogoś wziąć pod moją strzechę...

Helenko... ale masz nieznośnych sąsiadów... musisz znowu im coś powiedzieć dosadnie... dobrze, że masz za to fajne sąsiadki... możesz się z nimi spotykać... czas szybciej zleci... i nie czujesz się tak samotna...

czy ktoś już wie co dzieje się z Halinką i Joasią?!...


__________________


"Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem..." Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem