Wyświetl Pojedyńczy Post
  #54  
Nieprzeczytane 09-04-2013, 12:43
Aktivita Aktivita jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 5
OK Ja już zarabiam

Jestem tuż, tuż przed przyznaniem stypendium ZUS.

Po długim życiu korporacyjnym i prowadzeniu własnej firmy, cztery miesiące temu dołączyłam do grupy ludzi inwestujących z kanadyjską firmą Banners Broker. Młodzi, prężni, każdy w kilku sieciówkach ... środowisko zupełnie mi nieznane. Trochę niedowierzając w ich zarobki postanowiłam zrobić 'inwestycję - eksperyment'. Ryzyko nieduże, kwota nieporażająca, zaczęłam od 415$ (można zacząć juz od 25$). I co? EUREKA - w tej firmie się zarabia bez konieczności polecania innym.
Teraz juz o banersach firmy Banners Broker wiem wszystko i wiąże z nią swoją przyszłość. Znalazłam swój temat!
Dzielę sie z Wami tą informacją ponieważ od wczoraj wiem, że jeden z nich (tych młodych ludzi) po 14 miesiącach pracy jest już pierwszym w Polsce milionerem.
Moje banery też już świetnie zarabiają.

Dla niezorientowanych w temacie) cała sprawa dotyczy jednorazowej inwestycji w reklamy internetowe. Bardzo ważne! Po 4-5 miesiącach wycofujesz włożone fundusze i dalej reklamy już na siebie zarabiają. Troche niezrozumiałe? Ja też na poczatku nic nie 'łapałam'. Mam 60 lat i myślałam, że sobie nie poradzę ale ten biznes okazał się bardzo prosty. Na poczatku nie jestes sam/a. Poza tym to fantastyczna zabawa i trening dla mózgu.

Internetowa branża reklamowa dziś ma się bardzo dobrze i utrzymuje tendencję wzrostową. To proste, w kryzysie żeby coś sprzedać, usługę czy produkt, trzeba się coraz mocniej reklamować. W obecnej dobie reklama w Internecie jest najtańsza i dociera do największej ilości ludzi. Ryzyko straty minimalne.

Wymagana jest średnia znajomość internetu.

serdecznie pozdrawiam,
Ewa Molska
Mob: +48 500 475 403
email: ewamolska@gmail.com
Odpowiedź z Cytowaniem