Wyświetl Pojedyńczy Post
  #47  
Nieprzeczytane 09-09-2020, 03:20
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

8.08.2010 roku w Ps. Tak pisałam:
Witajcie... mam dobrze, bo tuto po francusku jest niezmiernie dużo, i właśnie na takie trafiłam po tych pierwszych, zrobionych przez Claire... to zupełnie coś innego, ale trudne!!!
Link do tuto istnieje ale niestety, nieczynny już.

Rysowanie wektorami, tworzenie efektów stylem kalki, i zapisanie ich w Stylach.
Szcżęście, że robiłam różności w PSP i PI... nie dałabym rady, znając tylko PFS. Natomiast piaseczek wykombinowany z trudem, nic na ten temat nie było w tuto, i wygląda to trochę jak płyn
.

Przedrukowuję tak jak pisałam wtedy. Ułoży mi się kolejność w jakiej poznawałam programy. I jest co powspominać...
Wspaniałym i wykorzystywanym do wypuku portalem był portal Mosaicale. Dziewczyny tłumaczyły tuta i robiłyśmy wszystkie na potęgę.
Były tam do PSP, Ps i Ai... ja miałam dobrze, bo po francusku.
Gdy program miałam po angielsku, to był problem, i dlatego zaczęłam przerabiać tuta angielskie w tłumaczeniu. Nie było łatwo... ale za to przygotowywałam zrzuty narzędzi po francusku i angelsku, a nawet był okres, że po polsku i angielsku. Mam je do tej pory, i oczywiście są one pokazywane w pomocach obu programów.

Moja szminka wyrysowana i wypełniona gradientem przygotowanym i zapisanym. Bardzo pomaga znajomość robienia gradientów w PSP.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem