Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2737  
Nieprzeczytane 27-02-2020, 13:33
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

W Senacie o koronawirusie - informacja Ministerstwa Zdrowia
Posłuchajcie bez polityki ale konkretnie o temacie.
Senat jedyny organ Państwa z tektury który warto posłuchać występujących tam Senatorów i ministrów .
https://www.facebook.com/wyborcza/vi...M3NjQ4MDI1MDg/


Jedno jest ważne że w razie przejazdu do szpitala należy skorzystać z specjalistycznego transportu a nie z korzystać z środków transportu publicznego.
Śmiertelność największa wśród ludzi starszych których organizmy są obciążone innymi chorobami.
Poczekalnia lekarza rodzinnego i SOR jest miejscem najbardziej niebezpiecznym jak stwierdza Minister Zdrowia.Posłuchać należy jak należy się zachować w wypadku stwierdzenia zachorowania.Informacje są na stronach ministerstwa zdrowia gov.

Ja chciałem dzisiaj kupić maskę w Aptece i płyn dezynfekujący Kraków , otrzymałem informację że tych rzeczy brak w hurtowniach nie wiadomo kiedy będą.Jak wygląda to u was napiszcie .Poinformować należy własnego posła .Dzisiaj jest 27 luty WHO ogłasza pandemię pod koniec stycznia, co od tego czasu zrobili ci odpowiedzialni za nasze zdrowie.Jakie maski czy ktoś wie jakie należy stosować ? przecież nie te maski służące do ochrony przed pyłem i smogiem.?? Respiratory ich nie ma tyle by w pandemii miały szanse być wykorzystane dodatkowo, wykorzystane są na bieżąco w przypadkach powikłań. Czy należy je tym co korzystają obecnie zabrać ?? To jakie jest przygotowanie poza informacją że na temat koronowirusa Premier dużo wie i klinika rządowa jest do tego przygotowana i ma rezerwę respiratorów .

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 27-02-2020 o 13:46.
Odpowiedź z Cytowaniem