Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 14-11-2008, 13:56
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Nasi seniorzy to w znacznej liczbie konformiści, którym odpowiadają rządy okradających nas liberałów. Nie licz na to, że się obudzą i oburzą na trwające od wielu lat wyniszczanie i rozkradanie Polskiego majatku narodowego. Większości z nich nie przeszkadza, że wszystko po kolei w Polsce jest niszczone, rozkradane lub sprzedawane obcokrajowcom za psi grosz, ze robią to wszystkie po kolei rządy i ich ministrowie, od T. Mazowieckiego poczynając (z wyjątkiem Olszewskiego i Kaczyńskiego - ale to były "wypadki przy pracy").
Okrada się nas ze wszystkiego po kolei. Metodą obłędnej likwidacji, marnowania i wyprzedaży najlepszych składników gospodarki. Za bezcen. Banki. Przemysł lekki. Papiernie. Przemysł ciężki. Cukrownie. Handel. Miedź. Koleje. Naukę. Stocznie. Domy. Górnictwo. Mleczarstwo. Huty. Kable. Energetykę. Ziemię. Wszystko. Aby tylko sprzedać i wprowadzić nas bez żadnych praw własności, na kolanach do wymarzonej przez PO - Unii
Ostatnie posunięcia dotyczące ustaw "zdrowotnych", emerytur pomostowych i szkolnictwa a także działania w sprawie stoczni, rybactwa morskiego i PP PŻM przelewaja czarę goryczy. Przeciez my juz nie mamy prawie nic !!

Ale jeszcze będzie święto na naszym podwórku. Mimo moich 73 lat.
Masz racje mi chcieli teściową i kota sprzedać, ale się postawiłem i nie pozwoliłem, i to też masz rację, że za czasów Olszewskiego i Kaczyńskiego nie chcieli a i to masz rację, że i Olszewski i Kaczyński to wypadki przy pracy. Pozdrawiam jip