Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 05-01-2012, 12:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Podroz transatlantykiem na trasie Malaga - Caraiby - Miami


Malaga – Madeira- Tenerife – Caraiby – Miami – Indianapolis, okolice Chicago.

Znowu mam problem. Jak zaczac dluga opowiesc o naszej ciekawej podrozy?

Nasze pierwotne plany na Swieta Bozego Narodzenia i Nowego Roku ulegly przymusowej zmianie. Dyrekcja Royal Carribean w ostatniej chwili zanulowala proponowana trase. Jednym slowem zostalismy na lodzie.

Nasz agent turystyczny przedstawil nam pare „zastepczych” propozycji i jedna z nich okazala sie interesujaca. Gwarantowala „cieple klimaty”, kolory, blekitne morze, plaze z bialym piaskiem, soczysta zielen, rytmow salsy, merengue,bachatas, reggaeton....Wobec tego zapadla decyzja, ze poplyniemy w grudniu na Caraiby z koncowym przystankiem w Miami na Florydzie i pozniej troche dalej.

Znowu mam problem. Jak zaczac dluga opowiesc o tej ciekawej podrozy, nie pomylic nazw zwiedzanych miejsc, opisac wlasciwymi slowami zdjecia, ktore zrobilam?

Ryzyk, fizyk, „rzucam sie na gleboka wode”. Zapraszam wszystkich milosnikow podrozy abyscie wspolnie ze mna przesledzili te podroz – mysle, ze warto. Chetnie odpowiem na pytania, naturalnie w miare moich mozliwosci, jako, ze nie zaliczam sie do osob wszystko wiedzacych.

Jak zwykle, napstrykalam sporo zdjec z wycieczek ladowych, wiele zrobilam z szybko jadacych 4x4 terenowek po wyboistych drogach, pelnych zakretow i serpentyn. Inne udalo mi sie zrobic w „spokojniejszych warunkach”. Jak zwykle kierowalam sie zasada – na zdjeciach beda nie tylko „pocztowkowe” widoki, budynki, kompleksy, muzea, galerie, hotele, restauracje , ale rowniez ludzie, sceny uliczne i przyroda.

Ponizej trasa naszej eskapady statkiem Costa Atlantica przez Atlantyk – 3.12.2011 – 19.12.2011



Costa Atlantica



(zdjecie – scan z pocztowki)
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!