Wątek: W jak wnętrza
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 28-09-2007, 00:57
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie chickito

Cytat:
Napisał chickita
Witam serdecznie w nowym wątku. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w dyskusji na temat wnętrz. Jak urządzić żeby było wygodnie, praktycznie i funkcjonalnie? Pochwalcie sie swoimi osiągnięciami czyli co uratowane zostało lub otrzymało nową funkcję? Mile widziane zdjęcia. Jaka dekoracja okna czy stołu wg okazji? Chętnie pomogę. Jak zmienic stare meble na "nowe" żeby portfela nie wyczyściło? Antyki czy nowoczesność a może zmiksować? Wszystko tu. Pomóżmy sobie wspólnie, podzielmy sie doświadczeniami i pomysłami. Wodze fantazji w ruch, dajcie czadu bo inaczej zmarnuje się wiele świetnych pomysłów, które można w życie wdrożyć. Miłej zabawy, zdobywania wiedzy i urządzania własnego gniazdka.

U mnie jest wszystko dokladnie zmiksowane.. Antyki i nowoczesne meble.. Mam duzy dom i trudno mi bylo stworzyc w nim cieplo i przytulnosc.. Czyba sie udalo ( tak mowia ludzie) ale mnie wciaz cos nie pasuje i chcialabym zmieniac..
Jedna ze sztuczek aby dom uprzytulnic to bylo pomalowanie wszystkich scian na mocne cieple kolory.. Na przyklad w kuchni sciany sa pomidorowe a w pokoju -salonie wszystkie odcienie zoltego..
Odpowiedź z Cytowaniem