Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7893  
Nieprzeczytane 22-09-2018, 15:12
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Langusta na palmie, czyli geje jako efekt zła na świecie ( 8:43 min ) https://www.youtube.com/watch?v=Ilc1X_iAa5o
A że temat który porusza ma też wpływ na ludzi działanie świadczy post który napisał Peter Spencer do mo na lisa jeden dzien temu...
Genialny filmik. Jestem wierzącym w Boga i po obejrzeniu komentowanego przez Ciebie odcinka przestałem subskrybować kanał o. Szustaka. Byłem przez dość długi czas fanem langusty na palmie, ale to, co Szustak mówi w tym odcinku to jest nawet wypaczenie wiary katolickiej. Jezus rozmawiał i chadzał z prostytutką, a jego uczniami byli m.in. złodzieje i typki podejrzanego pochodzenia z najniższych warstw społecznych. Wierzę, że gdyby dzisiaj Jezus przyszedł na ziemię poszedł by czym prędzej na paradę równości i do islamskich uchodzców, a jak by nie daj Boże trafił do kościoła, to by dostał zawału. Zresztą pewnie by go i tak nie wpuścili. "Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień" i "Waszą miarą bedą Was sądzili", czy jakoś tak...

Dalej duże emocje związane z filmem "Ksiądz" tweet Krystyny Pawłowicz 23:51 21 wrz. 18 Lewacy z PO i okolic ,od 1980 na plecach Kościoła gramolicie się do władzy i przywilejów.Stawaliście koło Papieża w pierwszych ławkach na mszach.Jak diabeł na mszę dzwoniliście....
W st wojennym -PL była na wsparciu kościoła.Dziś , Zabijacie swego dobroczyńcę.

Nie jestem w PO to trudno mi mówić czy na zebraniach członków porusza się sprawy rozdziału Kościoła od Państwa.Odbiór filmu przez oglądającego go jest zawsze subiektywny i trudno o nim mówić kiedy się go nie widziało.Polecam wszystkim by poczekali do premiery tego filmu poszli do kina i go sobie oglądnęli a potem pisali.
Odpowiedź z Cytowaniem