Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 28-05-2012, 13:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Marbello!
Podobają mi sie twoje zdjęcia. Może niekoniecznie te z Miami, bo osobiście mam awersje do tego typu zabudowy, ale dobrze, że złapałaś city hall. To trochę daje proporcję tego co jest wazniejsze w zurbanizowanych obszarach. Biznes przynoszący dobrobyt i miejsca pracy, czy administracja osadzona w megabudynkach.
Natomiast zdjecia z florydzkich mokradel sa świetne. To unikalne tereny. i USmany w całych Stanach wkładają dużo wysiłku i pieniedzy w to, zeby chronić potężne połacie unikalnej przyrody przed zniszczeniem.
Jesli jeszcze Cie nie "trafiło" zachodnie Wybrzeże od Kaliforni po Alaske, to polecam. Miejsc na sesje zdjęciowe jest na Zachodzie znacznie więcej.

Dziekuje wszystkim za komentarze.
Pluto doskonale ujal, ze mokradla florydzkie to unikalne tereny. Bradzo chcialabym wrocic tam ponownie i zobaczyc wiecej ciekawej przyrody.

Ha ha, zachodnie Wybrzeze az do Alaski w "bliskich planach" - jestem pewna, ze bedzie to cudowna wyprawa.

Wroce na chwilke do samego Miami...postaralam sie pokazac pare "historycznych" miejsc, m.innymi City Hall, ktore naprawde warto zobaczyc.


Teraz zapraszam ma krotki Wildlife show...naturalnie w Gator Park, Everglades.















Wiecej na watku glownym. Zapraszam.



http://www.klub.senior.pl/zagranica/t-podroz-na-quotcosta-atlanticaquot-na-trasie-malaga-przez-atlantyk-do-miami-10446.html
__________________
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!