Wyświetl Pojedyńczy Post
  #28300  
Nieprzeczytane 24-07-2018, 06:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 824
OK

Witam wszystkich, którzy zawitają dziś na wątek. Trza podpisać listę obecności i zabrać się do realnych obowiązków. A doszedł mi jeszcze jeden - opieka nad zwierzyńcem sąsiadki... 4 koty i pies do nakarmienia i wyprowadzenia. Zaraz biegnę nakarmić to towarzystwo.
Bogda... zazdraszczam Ci takich możliwości spędzania czasu z wnukami. U mnie na prowincji nawet porządnej fontanny nie ma nie mówiąc już o porządnym autobusie. Trzeba myśleć i gimnastykować się aby zapełnić wnukom czas wolny. Dobrze, że muzeum i biblioteka organizują warsztaty to chociaż parę godzin co drugi dzień mają zapełnione. No i na przyszły tydzień idą na tygodniowe półkolonie do ośrodka kultury. Wprawdzie będę miała obowiązek, aby ich zaprowadzić i przyprowadzić, ale to już mały pikuś... - ruch jak najbardziej wskazany.
Doc... za fotki i muzę z Rzeki Muzyki podziękowanie... Na Ciebie zawsze można liczyć....
Gratko... malwa przecudnej urody.... dzięki....
Ela pewnie zapracowana... i chłonie sobą piękno i spokój wiejskiego życia. Pomyślności Elu....
Edziu... odpuść harówę i zaglądnij do nas... Pozdrowienia dla Bogusi....
Nie wiadomo co z Marylką... pewnie będę musiała skontaktować się z Nią.... Myślę o Niej nieustannie. I zdrowia życzę.....
Miłego i radosnego dnia dla WSZYSTKICH.... Duża buźka....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem