Wątek: Bezsenność
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 05-06-2012, 20:54
swistak2112's Avatar
swistak2112 swistak2112 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Pruszków
Posty: 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał REDone
Próbowałem to czytać ale jak na moje zdolności przyswajania wiedzy za dużo informacji w jednym miejscu. Zasadniczo interesuję mnie najbardziej sprawdzone metody leczenia bezsenności.
Nie ma sprawdzonej metody, bez diagnostyki przyczyn bezsenności, a tym zajmują się lekarze. Z resztą były podawane leki bez recepty- jeśłi Ci nie pomagają tym samym i tak musisz iść do lekarza, gdyż na leki stricte nasenne też potrzebna jest recepta.
Ja mam poważne problemy ze spaniem, jednak nic Ci nie polecę, gdyż to indywidulana sprawa w zakresie doboru leków i dawki- zależnie od wieku, stanu somatycznego, obecności (lub i nie) problemów np. z obniżonym nastrojem itd, itp.

Na pewno nie jest wskazane kładzenie sie do łóżka i przewalanie się w nim 3 godziny, bo to tylko doprowadza do utrwalenia się problemów. W przypadku picia kawy za dnia należy suplementować magnez, jego niedobory u kawoszy są często spotykane, a bywają przyczyną kłopotów ze snem.
Ze spraw które nie zaszkodzą można polecić dotleniajacy spacer wieczorny i aktywność fizyczna w ciagu dnia- stosownie do stanu zdrowia.
Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem