Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 12:58
nika79's Avatar
nika79 nika79 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 8
Domyślnie Pomoc i towarzystwo -w zamian za mozliwość zamieszkania KRAKÓW

Witam
Trudno jest sformułować treść takiej wiadomości by nie została odebrana "niewłaściwie". Postaram się napisać jak najprościej - skończyłam 31 lat - jestem na etapie szukania pracy w Krakowie, w tym momencie mieszkam z siostrą 30km od Krakowa - jednak z pewnych względów - powinnam się wyprowadzić i postarać żyć samodzielnie. Nigdy nie było z tym problemu, rzecz w tym, że kilka lat temu mieszkałam w Krakowie wynajmując mieszkanie wspólnie z innymi studentkami. Jest oczywiste, że wiecznie taki stan rzeczy nie mógł trwać. Każdy idzie w swoim życiu "do przodu", u mnie to wygląda nieco inaczej - zresztą każdy ma własną historię. Chciałabym podjąć pracę i zamieszkać ponownie w Krakowie - ale już nie w towarzystwie młodych studentów (sama nią już nie jestem, więc mógłby powstać pewien dysonans z racji różnicy w wieku, stylu życia itp.) . Nie stać mnie na dzień dzisiejszy , na wynajem mieszkania w pojedynkę (myślę, że każdy zna ceny), a tym bardziej na zakup czegoś własnego. Kiedyś przeczytałam tego typu ogłoszenie i pomyślałam , czemu nie. Być może jest taka osoba, której brakuje towarzystwa, czy też pomocy w codziennych sprawach i myśli lub szuka takiej osoby. Jeśli chodzi o moje podejście do zycia napiszę tak - trzeba się cieszyć każdym dniem (czy też najkrótszą miła chwilą) warto sprawiać by dzień drugiego człowieka był weselszy, "To co dajemy od siebie - powraca do nas". Szukam osoby (najlepiej Pani) ,która kocha spokój i ciszę - ale też lubiącej sztukę Jak miło byłoby wyjść razem do teatru, na wystawę, czasami do kina. Może ktoś uzna, że mnie ponosi - ale przecież życie jest takie jakim sami go tworzymy. Jeśli, Ktoś kto przeczyta co napisałam uzna ze ma to sens i taki sposób myślenia nie jest mu obcy - chętnie porozmawiam (odpowiem na pytania, opowiem o sobie więcej),przecież nie trzeba od razu wszystkiego zmieniać, każdy musi nabrać zaufania .
Odpowiedź z Cytowaniem