Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20011  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 16:36
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
...to obyczaj. Mój każe mi poczekać co rzad zrobi, bądź nie zrobi, albo spieprzy, a nie jojczyć sobie a muzom na zapas.
Zapas cierpliwości się wyczerpał. Oceniam i oceniać będę zgodnie ze wskazówkami zegara.

Cytat:
No'ż jesli to rodzaj terapii, to.....trza było od pierwszej razy.
To bym sie z komentarzami nie wcinał.
Akurat.
Myślałam, że to dla Ciebie jasne. Powiem tak: jeśli premier tkwić będzie w tej "bezczynności" i niemocy, to przyłożysz do tego rękę.
Władzy trzeba patrzeć na łapki i poganiać, poganiać. Wtedy lepiej pracuje.
Nie ma gorszej ekipy nad grupę potakiwaczy i wiecznych obrońców. To już przerabialiśmy, nie? niejako na własnej skórze.
Cytat:
A czemu nie? Kempa z tego żyła i doczekała w zdrowiu kolejnej działki.
Ani ona, ani inne stworzenie z tamtej bajki mnie nie obchodzi, na myśli miałam Grzechów, Zbychów itp. oraz inne wybryki zdarzeniowe lub personalne PO.
Cytat:
Oczom nie wierzę? A od kiedy?
Od początku i tak będzie.
Cytat:
Bo ona ....głupia jest. Porównywalnie do Karnowskiego.
A bardziej serio, to nie lubie kiedy żurnalista jest niedouczony w temacie rozmowy, traktuje zaprzyjaźniobego jak święcone jaje[ np Misiek Kamiński] a z innymi leci w bambuko i próbuje wpuścić w kanał. Tak jak choćby Palikota parę razy.
Ale dopuszczam inne zdanie w tem temacie.
I Polu!!!!
zaraz nienawidzisz...... ja jej nie lubię. szczególnie kiedy sie głupio popisuje i odgrywa czolową gwiazde wywiadu, a ponadto weź oddech i poczytaj jej pożalsieboże opinie w wyborczej.. wyłazi nędza.
i jeszcze estetyczny drobiazg poranny. Do studia zetki przychodzą rozmówcy z górnych pieter polityki. W słuzbowym umundurowaniu, a tu przesłuchuje ich mietła rozczochrana, w ubranku z dżymu, drapiąca się po dolnych plecach itp... W takim stanie nie widziałem żadnej kobity w trójce czy na TOKu..
Ale ...de gustibus....
No widzisz, Ty jesteś z tej bardzo wysokiej półki intelektualnej, ale niekoniecznie kulturalnej, bo wtedy nie napisałbyś tego, co wyżej.
Już Ci kiedyś mówiłam, że dla ugłaskanych wywiadów, nieagresywnych, są inne stacje.
O filozofa się nie martw, wielokrotnie nieźle sobie radził, radzi i radzić będzie.
A jak ktoś przychodzi do jaskini lwa i liczy, że ten go pogłaszcze, chowając pazurki, to jest naiwny.
Prezes wie, że nie da rady, że da się sprowokować jak kiedyś brat jego i dlatego Moniki unika jak ognia.

Wygląd Ci przeszkadza? a ja się skupiam nie na obrazkach, a na słowie.
Muszę ZETce podpowiedzieć, żeby wizję wyłączyła, bo Pluto - esteta - zniesmaczony jakiś i apetyt traci .
Seksista z Ciebie... chyba.
Odpowiedź z Cytowaniem