Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 16-09-2018, 12:56
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał-A to krasnoludki zablokowały Tak , mRydzykowi dziesiątki milionów z kasy państwa? To nie z kasy państwa finansowano in vitro i czy dziś Warszawa i Częstochowa -choćby - finansują in vitro?
]Ja pisałem o Sejmie i Senacie a nie o Samorządach .Nic Platformersi nie zrobili w VIII kadencji Sejmu , bo nie mają większości w Sejmie i Senacie - są tłem i mogą popiskiwać po kątach.Taka prawda , bo jest system demokratyczny i obowiązują pewne reguły. Jak nie wierzysz to spytaj się Lilii jaską siłą opozycyjną jest Platforma Obywatelska i .Nowoczesna. kiedy obowiązują reguły demokratyczne.
Cytat:
I co? To duperela jest i idź do apteki i kup.
Może i duperala dla mnie , dla ludzi chorych na raka nie.Jak ktoś z twoich bliskich zachoruje na raka nie będziesz mówił że to duperela.Przez 8 lat Platforma z koalicjantami nic nie zrobiła , empatyczne towarzystwo PO-PiS-PSL -SLD.
Cytat:
A z kim jest N. w spółce? Gdyby było jeszcze minimum 20 posłów to może premier z prezydentem nie odprawialiby kościelnych jasełek i nie ganiali w dyrdy do biskupów.
Obecnie w wyborach samorządowych jest koalicja i w nich jest .Nowoczesna. Ja wsparłem tą koalicję głosując na zebraniu za koalicją z PO ,bo oto mnie pytano, wychodząc z założenia że razem w samorządach opozycja powinna działać wspólnie. Ja jestem w partii, ty nie i ja decyduję jak partia ma postąpić, taka jest prawda ,ty możesz sobie popiskiwać na forum.
Co tu Pluto możesz zrobić ??? podpalić się, nagłośnić swoją decyzję i zaprotestować.Ale na to cię nie stać , nawet do partii żadnej nie należysz , ty wszystkiego się boisz , mocny jesteś w mordzie i na mało znaczącym forum podobnych jak to na którym piszemy.
Cytat:
Jak wielbiony przez ciebie Biedroń będzie awansem obgryzał głupio skarpetki
Nie będę znowu tłumaczył co znaczy słowo sympatyk a co zwolennik. Pluto37 jest wikipedia zawsze możesz dowiedzieć się co słowa polskie znaczą.Nie wiem jaki program ma inicjatywa Biedronia próbującego zaistnieć na scenie politycznej . Program jest tworzony oddolnie i na razie jest to wróżenie z fusów

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 16-09-2018 o 13:03.
Odpowiedź z Cytowaniem